Regulamin pakietów pobytowych

Regulamin Pakietów Pobytowych

Niniejszy Regulamin określa dodatkowe zasady uczestnictwa w pakiecie pobytowym w Kocierz Resort.
Ogólny regulamin hotelu, którego postanowienia nie zostały wymienione dostępny jest tutaj.

1. POBYT DZIECI
Dzieci w wieku 0-3lat bezpłatnie /bez osobnego łóżka,bez wyżywenia/. W łóżku z rodzicami bez opłat może spać tylko jedno dziecko do lat 3. Bezpłatne dostawianie łóżeczka po potwierdzeniu dostępności.
Dla dzieci w wieku 4-12 lat łóżko dostawne jest płatne – pakiet /noclegi,śniadania,obiadokolacje,pakiet animacyjny/.

2. DOBA HOTELOWA I ZAKWATEROWANIE
Doba hotelowa trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Posiłkiem rozpoczynającym pobyt w ramach pakietu jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, a ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.
W przypadku braku pokoi w głównym budynku Kocierz Resort, zakwaterowanie nastąpi w budynku Villa Kocierz oddalonym od budynku głównego o ok. 100m. /przejście przez podwórze/.

3. ZADATEK

Boże Narodzenie 2023: Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku 50% wartości pakietu, do 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Do 20 listopada prosimy o wpłatę pozostałych 50% wartości pakietu.

Sylwester 2023: Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku 50% wartości pakietu, do 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Do 20 listopada prosimy o wpłatę pozostałych 50% wartości pakietu.

Ferie zimowe 2024: Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku 50% wartości pakietu, do 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. 

4. POBYT ZE ZWIERZĘTAMI
Zakwaterowanie z pupilem możliwe jest za dodatkową opłatą 80 zł za pierwszą dobę. Każda kolejna to koszt 40 zł/doba.
W trosce o komfort Gości obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do karczmy, spa, strefy wellness, aquaparku.

5. POSIŁKI
W cenę pakietu wliczone są śniadanie oraz obiadokolacja.
Obiadkolacja obejmuje jedzenie oraz napoje bezalkoholowe. Jej wartość to 90 zł/dla os. dorosłej oraz 40 zł/dla dziecka 4-12 lat. W przypadku obiadokolacji a’la carte kwotę tę należy wykorzystać jednorazowo.
Forma serwowania posiłków jest uzależniona od ilości uczestników pakietu oraz pozostaje w gestii Kocierz Resort.

6. INNE
Z uwagi na odbywające się w hotelu imprezy, w pokojach może być słyszalna muzyka.
Ze wzgledu na panujący u nas mikroklimat i zmienne warunki atmosferyczne, plan pakietu i dostępność atrakcji może ulec zmianie.
Ze względu na preferencyjne warunki cenowe usług zawartych w ofercie pakietowej, pakiety nie podlegają modyfikacjom – m.in.skróceniu pobytu czy anulacji którejkolwiek z usług składowych.
Dodatkowe prośby będą realizowane w miarę dostępności.
Zdjęcia i materiały filmowe zrealizowane przez Kocierz Resort podczas pobytu Gości korzystających z pakietów pobytowych, a zawierające ich (Gości) wizerunek mogą służyć w celach informacyjnych i promocyjnych Kocierz Resort. Materiały te mogą zostać umieszczone na stronie internetowej, profilach internetowych zarządzanych przez Kocierz Resort, tj. Facebook, Instagram i w innych mediach.

7. Pakiety
Strony postanawiają, że w przypadku wystąpienia siły wyższej (tj. okoliczności zewnętrznych na których wystąpienie nie miała wpływu żadna ze Stron), w tym w szczególności wprowadzenia przez władzę publiczną ograniczeń lub zakazu prowadzenia działalności tożsamej lub podobnej do działalności Organizatora to w zależności od okoliczności:
Organizator może wprowadzić dodatkowe środki bezpieczeństwa oraz środki dostosowawcze tak aby organizacja Imprezy mogła przebiec zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami lub zakazami – w takim przypadku Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy;
Organizator może odwołać Imprezę.
Organizator poinformuje Klienta o zaistnieniu okoliczności wskazanych w ust.1 oraz przekaże informację o podjętych decyzjach co do organizacji Imprezy i ew. warunków jej organizacji.
W sytuacji, o której mowa w ust. 1 lit. b) Organizator zwróci Klientowi kwotę wpłaconego zadatku w terminie zgodnym z obowiązującymi przepisami.
Żadna ze stron nie ponosi odpowiedzialności względem drugiej strony z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy wywołanych okolicznościami, o których mowa w ust.1 powyżej.

ul.Beskidzka 206, Targanice,

34-120 Andrychów

woj. małopolskie

Rezerwacje indywidualne

hotel@kocierz.pl

tel: 33 875 06 00

Biznes

biznes@kocierz.pl

tel: 33 875 06 27

tel: 33 875 06 28

Wesela i przyjęcia okolicznościowe

wesela@kocierz.pl

tel: +48 33 875 06 17

tel: +48 33 875 06 29

SPA Kocierz

spa@kocierz.pl

tel: +48 33 875 06 31

Karczma

karczma@kocierz.pl

tel: +48 33 875 06 10

Marketing i reklama

marketing@kocierz.pl

tel: +48 33 875 06 55