1.Bawialnia

czyli część strefy zabaw, dostępna wyłącznie dla Gości hotelowych. To tutaj odbywa się duża część warsztatów i animacji hotelowych. Dzieciaki znajdą tutaj małą kuchnię, lalki, autka, książki i duuuużo różnych zabawek.

Dla fanów klocków stworzyliśmy strefę LEGO z posegregowanymi klockami oraz możliwością budowania na ścianie. Dla tych bardziej aktywnych, umieściliśmy fragment ściany wspinaczkowej oraz domek, na który można się wspinać po linowej siatce. Wielbicielom gier oddajemy strefę X-Boxa, w której znajdują się wyłącznie gry dostosowane do wieku dzieciaków.

2.Figlopark

ta część jest dostępna dla wszystkich naszych Gości – zarówno hotelowych, jak i Gości karczmy. To tutaj dzieciaki wyszaleją się w setkach kulek, w kolorowych tunelach, między przeszkodami i na zjeżdżalni. To najlepszy przyjaciel dzieciaków, szczególnie gdy pogoda nie sprzyja spacerom i szaleństwom na zewnątrz.

3.Animacje

czyli zajęcia dostępne dla najmłodszych Gości hotelowych. To czas z naszymi animatorami, w którym dzieciaki bawią się, nabywają nowe umiejętności, świetne spędzają czas, a rodzice mają chwilę wytchnienia. W zależności od terminu Waszego pobytu, program animacji będzie się różnił. Harmonogram zajęć znajdziecie w ofertach poszczególnych pakietów. Bawimy się zarówno wewnątrz jak i na świeżym, leśnym powietrzu.

4.Stok Rysia

Atrakcja dostępne sezonowo

czyli 100 metrowa łagodna łączka, na której pierwsze narciarskie szlify zdobywają zarówno dzieci jak i dorośli. To stok z wyciągiem talerzykowym i pięknym widokiem na panoramę okolicznych miejscowości. Rodzice cenią ją sobie za dużą kameralność, brak tłumów i kolejek. Jest bezpiecznie i w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

5. Stok przez las

Atrakcja dostępne sezonowo

czyli 550 m kameralna trasa poprowadzona przez las, idealna, dla osób, które pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie mają już za sobą. Stok posiada wyciąg talerzykowy i znajduje się tuż przy hotelu, zaraz za stokiem Rysia.

6.Szkólka Dimbo

Atrakcja dostępne sezonowo

to miejsce pełne osób, które mamy wrażenie, że urodziły się właśnie po to, by uczyć innych stawiać pierwsze kroki na nartach! Możesz korzystać z grupowych zajęć kilkudniowych, szkoleń kilkugodzinnych czy po prostu lekcji indywidualnych. Niezależnie od tego, czy to będzie pierwsza przygoda Twojego dziecka z narciarstwem ( lub snowboardem ) czy też ma już jakieś doświadczenia za sobą – my nauczymy jeździć KAŻDEGO, pokażemy dobre nawyki i sprawimy, że dzieciaczki pokochają zimę nie tylko, za lepienie bałwana i bitwę na śnieżki. Będą tęsknić za nartami przez cały rok!

7.Snowtubing

Atrakcja dostępne sezonowo

czyli górka tuż bok Stoku Rysia, z której możecie zjeżdżać na pontonach i sankach.

8. Park linowy dla najmlodszych

Na jego trasie znajduje się wiele kolorowych przeszkód, które świetnie rozwijają ogólną sprawność motoryczną dzieciaczków w bardzo różnorodny sposób. Wszystkie atrakcje ograniczone są siatką. Na tej trasie dzieci poruszają się bez kasków i bez uprzęży. Z atrakcji mogą korzystać już kilkulatki.

Nad bezpieczeństwem korzystających z parków linowych czuwają licencjonowani instruktorzy. Rodzice również mogą wygodnie obserwować swoich podopiecznych, pokonujących kolejne przeszkody.

9. Park linowy

ćwiczy sprawność fizyczną oraz zapewnia relaks psychiczny. Z uwagi na nasze położenie na szczycie Przełęczy Kocierskiej atrakcja zapewnia cudowne widoki! Dostępność poszczególnych tras jest zależna od wzrostu uczestników. Przeszkody są rozpięte na wysokości wahającej się między 5-15m nad ziemią. Przed skorzystaniem z tej trasy obowiązkowe szkolenie z instruktorem i ukończenie trasy szkoleniowej.

  • Trasa Medium dostępna jest dla osób powyżej 120 cm wzrostu.
  • Trasa High-Level oraz Zjazd Tyrolski dostępne są dla osób powyżej 130 cm wzrostu.

10. Aqua Kocierz

Odkryj naszym klimatyczny basen zewnętrzny, który ukryty jest w sercu malowniczych lasów bukowo-świerkowych. Aqua Kocierz przeszedł gruntowny remont w 2023 roku, podczas którego zrezygnowaliśmy z dotychczasowego systemu filtracji roślinnej na rzecz innowacyjnego rozwiązania ( System Daisy ), które pozwoliło nam osiągnąć krystalicznie czystą i zdrową wodę w basenie, przy minimalnym zużyciu chloru. System ten zamiast zwalczać bakterie, zapobiega ich rozmnażaniu już na starcie.

Na dzieciaki czekają:

  • Basen z podgrzewaną wodą ( max 120 cm głębokości )
  • 2 zjeżdżalnie
  • Splash Park czyli Wodny Plac Zabaw Rysia przygotowany z myślą o najmłodszych Gościach. Minimalna ilość wody sprawia, że to idealne miejsce nawet dla niemowląt, które pod opieką rodziców mogą korzystać z uroków lata. Przygotowaliśmy Szalone Wiaderka, Tęczowy Tunel, Wielorybka w brodziku, Wodnego Grzybka i Zaczarowane Kwiatki. Podłoże splash parku wykonano ze specjalnego materiału, które zapewnia bezpieczeństwo i amortyzuje ewentualny upadek.
  • Gastro Strefa z pyszną lemoniadą, lodami, chrupiącymi zapiekankami i innymi przekąskami
  • Strefa Chillu z leżaczkami
  • Mini-sklepik z dmuchanymi kółkami, kolorowymi pływaczkami, materacami itp.
  • W poszczególne dni, na naszych Gości czekają animacje dla dzieci i dorosłych, DJ, konkursy, zabawy. Więcej szczegółów w trakcie sezonu

11. Boisko do gry

jeśli Twoje dziecko stwierdzi, że do pełni szczęścia brakuje mu tylko rodzinnego meczu w siatkówkę, koszykówkę czy piłkę nożną, to jest w dobrym miejscu! Nasze boisko wielofunkcyjne na świeżym powietrzu stanowi świetne dopełnienie outdoorowych aktywności.

12. Kort tenisowy

to kort umieszczony w bardzo kameralnej części Kocierza, tuż w sąsiedztwie lasu. Zabierz swój ulubiony sprzęt z domu lub wypożycz u nas w recepcji. Rezerwacja hali odbywa się przez aplikację Tennis 4 You.

13. Kryta hala tenisowa

Hala te jest oświetlona i ogrzewana, co stanowi świetną alternatywę dla Waszcyh aktywności, niezależnie od pogody czy pory roku. Rezerwacja hali odbywa się przez aplikację Tennis 4 You

14. Rodzinne szlaki górskie

Jesteśmy w sercu Beskidu Małego, na skrzyżowaniu 3 turystycznych szlaków. To dobre miejsce, by zacząć swoją przygodę z górami. Szczególnie polecamy wyjście na Potrójną ( trasa długości ok. 3,5 km ), na której szczycie czeka na Was chatka, w której wypijecie rozgrzewającą herbatę i zjecie drożdżówki prosto z pieca. W recepcji dostaniecie mapkę z zaznaczonymi pozostałymi szlakami.

15. Zabiegi dla dzieci

Bajkowy masaż pleców, Czekoladowa Fantazja, Manicure Księżniczki i Masaż Małego Sportowca to zabiegi, które są z nami od lat. Wybraliśmy te, które dzieciaczkom podobały się najbardziej, na które wracały najchętniej. Pamiętajmy, że to nie tylko zabawa, ale także forma  relaksu i wyciszenia układu nerwowego, który odbiera miliony bodźców każdego dnia.

16. Rowery elektryczne

współpracujemy z naszą ulubioną wypożyczalnią rowerów elektrycznych w regionie, która oprócz e-bike’ów dla dorosłych posiada także wersję dla dzieci. Do dyspozycji macie beskidzkie szlaki z malowniczymi, leśnymi ścieżkami.

ul.Beskidzka 206, Targanice,

34-120 Andrychów

woj. małopolskie

Rezerwacje indywidualne

hotel@kocierz.pl

tel: 33 875 06 00

Biznes

biznes@kocierz.pl

tel: 33 875 06 27

tel: 33 875 06 28

Wesela i przyjęcia okolicznościowe

wesela@kocierz.pl

tel: +48 33 875 06 17

tel: +48 33 875 06 29

SPA Kocierz

spa@kocierz.pl

tel: +48 33 875 06 31

Karczma

karczma@kocierz.pl

tel: +48 33 875 06 10

Marketing i reklama

marketing@kocierz.pl

tel: +48 33 875 06 55