Znajdź nas

Imprezy integracyjne

poznaj nasze miejsca

zobacz dalej
Start Biznes Imprezy integracyjne

Biznesowy wyjazd bez porządnej integracji się nie liczy. Tutaj na Kocierzu dobrze o tym wiemy! Poznaj nasze miejsca i zobacz, które najbardziej będzie pasowało do charakteru Twojego eventu

Klub K2

idealne miejsce na imprezę klubową z DJ

Piwniczne wnętrza, wygodne loże, gra świateł oraz zaskakujące połączenia drewna, kamienia i metalu to wizytówki Klubu K2. Za barem czekają najlepsi barmani, którzy przygotują dla Was regionalne trunki na naszych firmowych nalewkach, dostępnych tylko na Kocierzu. To idealne miejsce na imprezę klubową z DJ-em, ale także wszelkie imprezy tematyczne, stand-up czy koncerty. Latem złapiecie oddech na klubowym tarasie, który Goście kochają za klimatyczne oświetlenie, leżaki i swobodną atmosferę.

Baciarska Chata

stworzona dla góralskich biesiad

Miejsce wprost stworzone dla góralskich biesiad. Zdajcie się na nas – Górali z krwi i kości, a pokażemy Wam jak to się robi w naszych stronach. To dwupiętrowa sala, która pomieści do 250 osób. Pośrodku jest palenisko, a drewniane lady to idealne miejsce dla bufetów ze swojskimi specjałami i regionalnymi trunkami! Zabierzcie ze sobą wygodne buty – tutaj będziecie się bawić do rana! Na zewnątrz możemy zaaranżować dla Twoich Gości Strefę Chillu 

Kocierzanka

wystawny bankiet czy impreza tematyczna?

Neutralny wystrój tej sali pozwoli Wam tu urządzić wystawny bankiet ale także każdą imprezę tematyczną do 180 osób.  Strefa Chillu urządzona na przyległym do Kocierzanki patio, stworzy idealne miejsce dla networkingu czy nieformalnych rozmów Waszych Gości. To miejsce gdzie Twoi pracownicy czy partnerzy zdejmą szpilki i poluzują krawaty! 

Villa Lamus

miejsce na imprezy firmowy dla mniejszych grup

Sala urządzona w ponadczasowym stylu retro. To miejsce na imprezy firmowy dla mniejszych grup – w zależności od wybranego układu pomieścimy tutaj do 60 osób. Do dyspozycji organizatora oddajemy także niewielki taras, gdzie Gości będą mogli spokojnie porozmawiać i chwilę odpocząć.

Sala Świerkowa i Widokowa

Wyjątkowe sale, które na okoliczność  imprez firmowych łączą się w klimatyczną całość. Sala Widokowa zwykle przeznaczona jest pod miejsca siedzące a Sala Świerkowa staje się parkietem. To także idealne miejsce na organizacje uroczystych kolacji. Panoramiczne okna pozwalają podziwiać kojącą zieleń lasu oraz otaczające nas góry. Wygodne fotele i miękkie poduchy podkreślają przytulny charakter miejsca. Z Sali Widokowej jest bezpośrednie wyjście na duży taras, na którym możemy zorganizować grilla. Na Widokowej & Świerkowej pomieścimy do 60 osób.

Kocierz Hotel&SPA

ul.Beskidzka 206, Targanice,
34-120 Andrychów
woj. małopolskie

Tel: 33 *** pokaż

Docenili nas

Akceptujemy karty

Piwnica Rycerska

Zapraszamy do naszego drugiego hotelu
www.rycerska.pl

Newsletter

LS Invest Group Sp. z o.o., ul. Krakowska 61, 34-120 Andrychów,
NIP 551-26-39-216, Regon 382832730,
KRS 0000776659, Kapitał zakładowy: 20 000 000,00 zł

Firma STANPOL Sp. z o.o. w dniu 25.01.2021r. otrzymała z Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa 2.0, którego celem jest pomoc finansowa dla polskich firm z branż, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19.

Bank Polskiej Spółdzielczości:
IBAN: PL 07 8110 0000 2001 0038 0160 0002, S.W.I.F.T code POLUPLPR

Bank Spółdzielczy w Andrychowie:
Nr konta: 07 8110 0000 2001 0038 0160 0002

Girl in a jacket