Godziny Otwarcia
Basen: 8.00 — 21.00
Temperatura wody 29°C - 30°C
Głębokość basenu 90-140cm
Kąpiel w powietrzu o wilgotności 48% do 55% i temperaturze 50°C do 65°C w tradycyjnej kabinie sauny suchej. Ta forma kąpieli daje możliwość przebywania w saunie osobom starszym i źle znoszącym wysokie temperatury. Kąpiel ta jest szczególnie polecana w okresie jesienno – zimowym, w jej trakcie oddziaływają na człowieka aromatyczne olejki. Pomaga to przy przeziębieniach, schorzeniach dróg oddechowych i zakłóceniach snu.
Kąpiel w suchym powietrzu o relatywnej wilgotności powietrza w zakresie od 5% do 13% i temperaturze od 60°C do 100°C. Kąpiel daje odprężenie i wypoczynek. Uodparnia organizm i pomaga usunąć toksyny z naskórka.

Wstęp do strefy Wellness

Goście hotelowi w cenie pokoju
Goście z zewnątrz 30 PLN / pierwsza godzina
10 PLN / każda kolejna godzina
Dzieci do lat 5 Gratis
Wypożyczenie szlafroka* 15 PLN / szt.
Wypożyczenie ręcznika* 5 PLN / szt.
*nie dotyczy Gości Hotelowych

Akceptujemy karty:

karty
SKONTAKTUJ SIE Z NAMI +48 33 875 06 31
REGULAMIN KORZYSTANIA Z BASENU

Hotel & SPA Kocierz zastrzega sobie prawo do blokowania wejść Gości z zewnątrz z powodu przekroczenia liczby osób korzystających z strefy wellness.

DIETOTERAPIA

Mgr inż. Anna Malarek Technolog Żywności

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z porad specjalisty z zakresu:
 diety
 poradnictwo żywieniowe
 żywienie w zdrowiu i chorobie
 specjalistyczny pomiar masy oraz składu ciała na analizatorze TANITA
 opracowanie indywidualnego planu żywieniowego
 przeprowadzenie Testów na Nietolerancję Pokarmową FOOD DETECTIVE
 dobór odpowiedniej i naturalnej suplementacji
 instruktaż zdrowego i świadomego kupowania produktów
 terapia żywieniowa w przypadku nadwagi i otyłości
 terapia żywieniowa w przypadku niedowagi
 diety i żywienie dzieci
 żywienie kobiet w ciąży i karmiących
 żywienie w przypadku chorób i schorzeń
 diety wzmacniające wraz z suplementacją

Więcej


Spersonalizowane odczyty pomagają pacjentowi zrozumieć wpływ odpowiedniej diety na jego ciało, a co za tym idzie sprawią, że poczuje się on bardziej zmotywowany i usatysfakcjonowany osiąganymi rezultatami. Analizator komponentów masy ciała produkowany przez japońska firmę TANITA pozwala na ilościowe określenie i szczegółową ich analizę. W oparciu o wyniki tych pomiarów możliwe jest przedyskutowanie z pacjentem czy należy je zmienić i następnie wdrożenie odpowiedniego programu utraty lub wzrostu wagi dla badanej osoby.
Ocena składu oraz masy ciała na Analizatorze TANITA BC 420 S MA, otrzymanie wydruku w obrazowym i zrozumiałym ujęciu graficznym z analizatora z krótkim objaśnieniem składowych wyniku, oraz zaznaczenie ewentualnego problemu oraz wyznaczenie podstawowych zasad zdrowego odżywiania. ( trwa około 20 min )
Przeprowadzenie szczegółowego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, specjalistyczny pomiar masy oraz składu ciała na Analizatorze TANITA BC 420 S MA, ocena problemu, wyznaczenie zasad odżywiania się i zaprezentowanie przykładowych posiłków w opracowanym indywidualnie planie żywieniowym uwzględniającym ewentualne jednostki chorobowe, dobór odpowiedniej, naturalnej suplementacji. (około 45min -1h)
Wykonanie kontrolnych pomiarów masy i składu ciała na Analizatorze TANITA BC 420 S MA, ocena postępów wprowadzonych zasad odżywiania, omówienie i objaśnienie wątpliwości i niejasności związanych z wprowadzonymi zmianami, opracowanie dodatkowej puli propozycji posiłków. (około 30min)
Przeprowadzenie szczegółowego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, specjalistyczny pomiar masy oraz składu ciała na Analizatorze TANITA BC 420 S MA, ocena problemu, wyznaczenie zasad odżywiania się, dobór odpowiedniej, naturalnej suplementacji, ułożenie siedmiodniowego planu żywieniowego - jadłospisu wraz z przykładowymi przepisami oraz wskazówkami uwzględniającymi ewentualne jednostki chorobowe. ( trwa około 45min- 1h )
Zestaw diagnostyczny, konsultacja, wykonanie analizy, opracowanie indywidualnych zaleceń żywieniowych uwzględniających wyniki testu. ( wynik po 40 min )

UPOMINKI

Oferta upominkowa SPA Kocierz to znakomita propozycja na okolicznościowy prezent dla ukochanej osoby czy podarunek dla pracowników lub klientów. Bony i karnety SPA Kocierz gwarantują wspaniały relaks dla obdarowanych osób, a jednocześnie pozwalają na samodzielne ustalenie terminu pobytu.
Proponujemy Państwu zakup karnetów upoważniających do skorzystania z basenu w SPA Kocierz. Karnet obejmuje pięć godzinnych wejść oraz dwa dodatkowe wejścia gratis. Koszt karnetu – 150 zł

karnet

Wyniki badań wody

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ +48 33 875 06 31
X
  • FB
  • YT
Zapytaj nas
Aktualności
Newsletter