Powered by Textbook Widget

Stok narciarski -  Hotel & SPA Kocierz

Kocierz
następny top poprzedni top
Aby obejrzeć ten film potrzebujesz Adobe Flash Player w wersji minimum 9
oraz włączoną obsługę JavaScript.
00:00 / 00:00
 

Stok narciarski

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa na kolejny sezon narciarski w Hotel & SPA Kocierz 2014/2015. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa orczykowe wyciągi narciarskie z dwoma trasami zjazdowymi.
Obie trasy posiadają niezależny system sztucznego naśnieżania oraz oświetlenia.
Pierwsza z nich położona jest pośród lasów i ma długość 750m. Jej atutem jest piękne położenie, nieduża skala trudności i niezwykłe widoki. Druga - oddana do użytku w roku 2007 - przeznaczona jest dla dzieci i rozciąga się na długości 150m. Obie trasy są świetnie przygotowane i oświetlone.
Nad utrzymaniem bardzo dobrej jakości tras codziennie czuwają pracownicy Ośrodka, do dyspozycji których pozostaje specjalistyczny sprzęt będący na wyposażeniu obiektu. Gwarantuje to znakomite warunki narciarskie na stoku.

Narciarze mogą korzystać zarówno z karnetów tygodniowych, całodziennych oraz dziesięciozjazdowych.
Na życzenie Gości uruchomiona została szkółka narciarska. W niej pod okiem doświadczonych instruktorów mogą szkolić się zarówno dzieci, jak i dorośli. Proponujemy także ofertę specjalną dla grup.
Ponadto w Ośrodku otwarta została wypożyczalnia sprzętu narciarskiego firmy Salomon. Miłośnicy białego szaleństwa mogą wypożyczać komplety narciarskie dla dorosłych i dla dzieci (w całości lub pojedyncze elementy), narty biegowe, rakiety śnieżne oraz snowboard. Gwarantujemy zniżki dla rodzin oraz grup zorganizowanych.


Dla firm oraz grup mamy też propozycję przeprowadzenia profesjonalnych zawodów narciarskich oraz innych wydarzeń specjalnych dostosowanych do ich potrzeb (np. zjazd nocny z pochodniami, zawody nietypowych konkurencji zimowych, wielobój zimowy, kuligi). Szczegóły oferty dla firm znajdziecie Państwo w dziale marketingu Ośrodka.

Do dyspozycji gości korzystających m.in. z wyciągu narciarskiego w Ośrodku „Kocierz” pozostaje Karczma, serwująca m.in. dania tradycyjnej kuchni regionalnej oraz 3 bezpłatne, niestrzeżone parkingi Ośrodka, z których jednocześnie korzystać może do 300 samochodów.

Warto zobaczyć:

Zdjęcia:

Zobacz więcej zdjęć
Zapytanie o rezerwację
Zapytaj o pokój już dziś.
Wydarzenia w Kocierzu
Sauna parowa jest nieczynna z powodu renowacji. Za utrudnienia przepraszamy! 
Więcej...
Informujemy że z uwagi na niekorzystne warunki pogodowe mały i duży wyciąg...
Więcej...
W Piątek odbyła się uroczysta gala laureatów, 20-ej jubileuszowej edycji...
Więcej...
9 Czerwca zostało oficjalnie ogłoszone, iż Hotel & SPA Kocierz zostało...
Więcej...
 
Polski Polski
English English
Deutsch Deutsch
Россию Россию
Kocierz na YouTube
Kocierz na facebooku