Sala konferencyjno-balowa jest doskonałym wyborem w przypadku przyjęć z większym rozmachem. Wystrój tej sali jest najbardziej nowoczesny i uniwersalny ze wszystkich naszych propozycji. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania kolorystyki dekoracji i oświetlenia sali.
Przestronna sala urządzona w stylu góralskim. Drewniane wykończenia i meble, ciepła kolorystyka, spadziste dachy i dyskretne dekoracje budują nastrój ciepła i gościnności. Ta jasna, duża sala to doskonała propozycja na przyjęcie okolicznościowe dla większej grupy Gości.
Kameralna, jasna sala, nawiązująca stylem do architektury regionalnej, sąsiadująca ze Zbójnicką Izbą. Naturalne drewno od podłóg po sufit, spadziste dachy z oknami, wyposażenie jednocześnie eleganckie i kojarzące się z folklorem - wszystko to sprawia, że Biała Izba jest przyjazną przestrzenią, zachęcającą do spędzania tu czasu w miłym gronie.
To lokalizacja doskonała na uroczyste przyjęcia - spotkania rodzinne, przyjęcia komunijne czy urodzinowe. Stylowy wystrój wnętrza, bogaty w meble retro i zabytkowe przedmioty, zainspirowany jest architekturą włoską, a sama przestrzeń pozostawia szerokie możliwości aranżacji w zależności od potrzeb Gości.
Propozycja na przyjęcia w klimacie góralskim. Wystrój utrzymany jest w stylu regionalnym, z przewagą naturalnego drewna. Jasne, przestronne sale, dwa poziomy budynku i palenisko zachęcają do radosnego ucztowania w gronie bliskich.
Kameralna atmosfera Sali Widokowej tworzy doskonały klimat radosnych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Zadbaliśmy o to, aby wystrój zaspokajał zmysły największych estetów, a każdy posiłek nabierał wyjątkowego charakteru.
Elegancka i wygodna Sala Świerkowa to idealne miejsce na romantyczną randkę, ale też na obiad biznesowy. Serwujemy tutaj naszym Gościom pożywne śniadania i pyszne obiadokolacje w formie bufetu.
Szczegółowe informacje +48 33 875 06 10
X
  • FB
  • YT
Zapytaj nas
Aktualności
Newsletter