lato
Zmień porę roku

Znajdź nas

Kontakt

wszystkie drogi prowadzą na Kocierz

zobacz dalej
Start Kontakt Kontakt

Kocierz Hotel & Spa

ul.Beskidzka 206
Targanice, 34-120 Andrychów
+48 33 875 06 00

Karczma

Czynna
pn - czw, oraz nd: 8:00 do 22:00
pt,sb: 8:00 do 23:00
T: +48 33 875 06 10

SPA

Czynne od 8:00 do 21:00
T: +48 33 875 06 31
E: spa@kocierz.pl

Klub K2

Czynny od 20:00 do 2:00
T: +48 33 875 06 26

Atrakcje

T: +48 33 875 06 00

Dział rezerwacji indywidulanej

tel: +48 33 875 06 00
email: hotel@kocierz.pl

Dział rezerwacji grupowej

Konferencje, Integracja, Imprezy okolicznościowe
tel: 33 875 06 27
email: sprzedaz@kocierz.pl

Organizacja przyjęć weselnych

wesela@kocierz.pl 

Agnieszka Skowron
Specjalista ds. sprzedaży przyjęć weselnych
tel: +48 33 875 06 30
email: a.skowron@kocierz.pl

Marketing i Reklama

marketing@kocierz.pl

Elżbieta Lotek
Specjalista ds. marketingu
tel: + 48 33 875 06 18
email: e.lotek@kocierz.pl

Dział rezerwacji grupowej

Magdalena Massalska
Starszy specjalista ds. sprzedaży MICE
T: +48 33 875 06 27
E: m.massalska@kocierz.pl


Marta Majka
Specjalista ds. sprzedaży MICE
T: +48 33 875 06 28
E: m.majka@kocierz.pl


Agnieszka Chrapkiewicz
Specjalista ds. sprzedaży MICE
T: +48 33 875 06 03
E: a.chrapkiewicz@kocierz.pl

Dyrektor Hotelu

Magdalena Pojałowska
T: +48 33 875 06 29
E: m.pojalowska@kocierz.pl

Wyślij wiadomość

Dane do faktur i przelewów

Stanpol Sp. z o.o.
ul. Krakowska 61,
34-120 Andrychów

NIP 551-22-82-808,
Regon 356293762,
KRS 0000016632

IBAN: PL 07 8110 0000 2001 0038 0160 0002
Bank Polskiej Spółdzielczości
S.W.I.F.T code POLUPLPR

Kapitał zakładowy: 6 024 000,00 zł
BANK SPÓŁDZIELCZY W ANDRYCHOWIE
nr konta: 07 8110 0000 2001 0038 0160 0002

UWAGA!
Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.
Jeśli chcą Państwo otrzymać fv bardzo prosimy o wcześniejsze przesłanie danych firmy na adres: hotel@kocierz.pl

Kocierz Hotel&SPA

ul.Beskidzka 206, Targanice,
34-120 Andrychów

Tel: +48 *** pokaż

Docenili nas

Akceptujemy karty

Piwnica Rycerska

Zapraszamy do naszego drugiego hotelu
www.rycerska.pl

Newsletter

Stanpol Sp. z o.o., ul. Krakowska 61, 34-120 Andrychów,
NIP 551-22-82-808, Regon 356293762,
KRS 0000016632, Kapitał zakładowy: 6 024 000,00 zł

Bank Polskiej Spółdzielczości:
IBAN: PL 07 8110 0000 2001 0038 0160 0002, S.W.I.F.T code POLUPLPR

Bank Spółdzielczy w Andrychowie:
Nr konta: 07 8110 0000 2001 0038 0160 0002