lato
Zmień porę roku

Znajdź nas

Razem możemy więcej!

zobacz dalej
Start Razem możemy więcej!

Pragniemy podzielić się z Wami, radością jaka w ostanim czasie pojawiła się w Kocierz Hotel&SPA. Mieliśmy okazję poznać podopiecznych Rodzinnego Domu Dziecka w Janowicach oraz wspaniałe małżeństwo, które ten dom prowadzi: Urszulę i Jana Wawrzeczko. Dom jest przez nich prowadzony od 16 lat, a w tym czasie przebywało w nim aż 30 wychowanków. Wielu z nich ma już dzisiaj swoje rodziny i dzieci, ale nadal utrzymują kontakt. Obecnie przebywa u Państwa Wawrzeczko ośmioro dzieci, a w domu obok, wraz z żoną, mieszka najstarszy wychowanek. Niedługo będą rodzicami.

Pracownicy Kocierz Hotel&SPA wykazali się wielką inicjatywą i kreatywnością organizując dla dzieci popołudnie w Villi Lamus. Był to czas na zabawę, rysowanie, samochodziki, grę na X-boxie a przede wszystkim poznanie się nawzajem. Sala była pełna zabawek, baloników i kredek. Głównym celem akcji było rozpoznanie potrzeb opiekunów i dzieci, aby pomoc z naszej strony była celowa. Starsze dzieci skorzystały z naszego hotelowego basenu a młodsze baraszkowały wśród zabawek. Pracownicy zajęli się dziećmi na tyle intensywnie, że opiekunowie mieli czas dla siebie. Pani Ula skorzystała z zabiegu manicure dłoni w naszym hotelowym SPA, a Pan Janek miał okazję zmierzyć się z kierownikami, kelnerami i barmanami przy stole bilardowym w klubie K2. Nasi goście zwiedzili cały obiekt, włącznie z kuchnią o której opowiedział z nieukrywaną satysfakcją Marcin – Szef Zmiany. Był też czas na poczęstunek przygotowany przez nas i kuchnię hotelową.

 

Spotkanie dostarczyło wszystkim mnóstwo wzruszeń, radość dzieci, uśmiech starszych wychowanków, trochę relaksu dla rodziców, uściski i buziaki na pożegnanie. A gdy zamknęły się drzwi i Goście odjechali, nadmiar wzruszenia i radości doprowadził do łez największych twardzieli. Cieszymy się że nasza kadra pracownicza jest tak dobrze zorganizowana i chętna do bezinteresownej pomocy. Razem można więcej, dlatego pracownicy Kocierz Hotel&SPA obejmują ten Dom swoim patronażem. Będziemy opiekować się dziećmi które się tam pojawią już na stałe.

Ogromne wyrazy wdzięczności należą się również Właścicielom Kocierz Hotel & SPA za udostępnienie obiektu oraz nieocenioną pomoc i wsparcie w całym przedsięwzięciu. Nasz niewielki wkład sprawił że i dla nas i dla dzieci i dla opiekunów, czas na chwilę zatrzymał się w miejscu. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można przeczytać o wrażeniach naszych pracowików po tym spotkaniu. Dołączamy również opinie naszych pracowników, na których cała akcja wywarła niesamowite wrażenie.

Mariolko,

popłakałam się czytając wpisy pracowników, bardzo miłe i życzliwe słowa – nie wiem, czy na nie zasłużyliśmy ale BARDZO DZIĘKUJEMY. Czuliśmy się u Was, jak wyjątkowi goście – pierwszy raz od bardzo dawna mieliśmy wolne popołudnie w dodatku z takimi atrakcjami . To my podziwiamy Waszą determinację i chęć pomocy i gratulujemy wspaniałej atmosfery, uśmiechu i życzliwości, którą czuliśmy na każdym kroku nie mówiąc o tym, że pierwszy raz mogliśmy zobaczyć hotelową kuchnię. Ubrania, które dostaliśmy rozdysponowaliśmy wśród naszych dzieci a te, które rozmiarowo nie pasowały darowaliśmy dalej, za co obdarowani również bardzo dziękują. Wszystkim się chwalimy naszym popołudniem w Waszym hotelu, jest to dla nas piękna niespodzianka, że akurat nas wybraliście, jeszcze raz z serca dziękujemy za SERCE.Jesteście niesamowici, duża buźka.

Pozdrawiamy ciepło
Ula i Reszta

Staram się pomagać, ale to zawsze było poza zasięgiem osobistym. Rozmowa z tymi ludźmi na pewno bardzo dużo mi dała , a radość dzieci i innych to jeszcze większa nagroda. Myślę , że takie akcje trzeba promować , bo przez to stajemy się lepsi. Spotkanie z rodzicami oraz dziećmi z rodzinnego Domu Dziecka w Janowicach na długo pozostanie w moim sercu. Cieszę się ogromnie, że mogłam poznać tak wspaniałych ludzi oraz podopiecznych, z którymi wspólnie spędziliśmy czas w hotelu. Myślę, że dzięki stworzonej przez nas atmosferze, rodzina czuła się ” jak u siebie” a Pani Urszula i Pan Jan mogli choć przez chwilę zapomnieć o bieżących sprawach i poczuć się wyjątkowo. Myślę, że dzięki takim ludziom, świat dzieci będących ich podopiecznymi stał się kolorowy, widać było szczęście w ich oczach. Ja sama podczas rozmowy z 12-letnim wychowankiem Państwa Wawrzeczków, dużo się nauczyłam. Ten chłopiec wie więcej o życiu niż nie jeden nastolatek.

Monika, Recepcjonistka

Niesamowite jest spotkać ludzi, którzy mają tak wielkie serca. Od których miłość, serdeczność, przyjaźń promienieje od pierwszego kontaktu. Nie jestem w stanie opisać tego jak bardzo podziwiam Waszą rodzinę. Życzę Wam z całego serca, aby nigdy Wam niczego nie brakowało. Wasi rodzice to prawdziwi ANIOŁOWIE!

Justyna, Kelnerka

 

Chcieliśmy by dzieci poczuły się u nas wyjątkowo. Chcieliśmy poznać też opiekunów którzy pełnią niełatwą ale piękną rolę wychowania dzieci. Myślę że cel został osiągnięty. Cała rodzinka była tego dnia naszymi gośćmi VIP, a my wspólnymi siłami chcieliśmy by właśnie tak się czuli. Nagrodą był uśmiech dzieci i niespodziewane przytulanki. Czego chcieć więcej? Dzieląc się sobą, dajemy drugiemu człowiekowi więcej niż możemy sobie wyobrazić. Cieszę się że pracuję w miejscu w którym, pracownicy chcą się zorganizować i być dla tych dzieci wsparciem.

Mariola, Kierownik Zmiany Obsługi Kelnerskiej

Mam ogromny podziw dla tych rodziców że mają tyle siły, cierpliwości i determinacji żeby podołać tylu obowiązkom przy tylu dzieciach. Mama tej rodziny to Anioł, zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Przeczytałam kiedyś zdanie „bycie rodziną oznacza że jesteś częścią czegoś PIĘKNEGO, oznacza że będziesz kochany przez resztę swojego życia” i te dzieci są częścią czegoś pięknego, bo dostali szansę mieć takich kochanych opiekunów.

Anna, Kierownik Zmiany Obsługi Kelnerskiej

„Wierzę, że im bardziej się kocha, tym więcej się czyni, gdyż miłości, która nie jest niczym więcej niż uczuciem, nie mógłbym nazwać miłością.” Jan Paweł II Słowa te kieruje do naszej rodziny którą mieliśmy przyjemność gościć w Hotel & SPA Kocierz. Wspaniali ludzie pełni energii, gorących uczuć, ciepła i miłości do drugiego człowieka. Kochane dzieci, które odnalazły to właściwe miejsce na ziemi. Głębokie wyrazy szacunku dla rodziców za to że dzięki ich trudowi i staraniom dzieci mają szczęśliwy dom co widać gołym okiem. Oby więcej było wśród nas tak charyzmatycznych osób. Pozdrowienia dla rodziców, całuski dla dzieci tych młodszych i starszych

Marzena, Kelnerka

Jestem pełna podziwu i szacunku dla Uli i Janka za poświęcenie i oddanie z jakim opiekują się dzieciakami,że udaje im się stworzyć dla nich normalny dom pełen miłości. A dzieciaki no cóż,są po prostu świetnie wychowane, uśmiechnięte i wygadane a wiem co mówię bo sama jestem gadułą i rewelacyjnie mi się z nimi rozmawiało.No i oczywiście fajnie było zagrać w bilarda z Jankiem, który podobno nigdy wcześniej nie grał, a przegraliśmy z nim jak dzieciaki.Cieszę się, że mogłam ich wszystkich poznać i czekam na kolejne spotkanie

Asia, Kierownik Zmiany Obsługi Kelnerskiej

Kocierz Hotel&SPA

ul.Beskidzka 206, Targanice,
34-120 Andrychów

Tel: te: *** pokaż

Docenili nas

Akceptujemy karty

Piwnica Rycerska

Zapraszamy do naszego drugiego hotelu
www.rycerska.pl

Newsletter

Stanpol Sp. z o.o., ul. Krakowska 61, 34-120 Andrychów,
NIP 551-22-82-808, Regon 356293762,
KRS 0000016632, Kapitał zakładowy: 6 024 000,00 zł

Bank Polskiej Spółdzielczości:
IBAN: PL 07 8110 0000 2001 0038 0160 0002, S.W.I.F.T code POLUPLPR

Bank Spółdzielczy w Andrychowie:
Nr konta: 07 8110 0000 2001 0038 0160 0002